Vyhľadávanie
Text:
BretónskoAuvergneBurgundskoAkvitánskoAlsaskoCentreChampagne-ArdenneDolná NormandiaFranche-ComtéHorná NormandiaÎle-de-FranceKorzikaLanguedoc-RoussillonLimuzínskoLotrinskoMidi-PyrénéesNord-Pas-de-CalaisPays-de-la-LoirePikardiaPoitou-CharentesProvensálsko-Alpy-Azúrové pobrežieRhône-Alpes
Hory101 Provance, Corse1
Mesto1 Sud-Ouest3
More203 Val de Loire1
Vidiek28 Hist. mesto7
Juhovýchod8 Monument19
Juhozápad7 Múzeum18
Severovýchod14 UNESCO31
Severozápad6 Zámok33
Bergerac1 Zaujímavosť50
Alsace1 Degustácia19
Beaujolais1 Morský park2
Bordeaux14 Nákupy3
Bourgogne2 Vrch-vyhliadka13
Côtes du Rhône8 Zábavný park10
Languedoc, Roussillon2 Spolu607

Cap Esterel: stredisko Cap Esterel

Kategória:Apartmány > More
Región:Provensálsko-Alpy-Azúrové pobrežie
Lokalita:Saint Raphael
Zájazdy:
Popis:Masív hory Esterel je známy svojím červeným sfarbením. Cap Esterel, najväčšie dovolenkové stredisko v Európe, sa skladá z troch častí: Le Village, Le Hameau a Les Villas. V strede je Le Village s výhľadom na záliv Agay, s príjemnými záhradami, s malými uličkami, obchodmi a reštauráciami. Štvrť Le Hameau sa nachádza medzi plážou a strediskom. Je to najtichšia časť oblasti. Časť Les Villas sa nachádza pod dedinkou, vedľa jazera.

Pláže
Blízke okolie ponúka 3 verejné pláže, z ktorých najbližšia Plage du Pourrousset (700m od strediska) má k dispozícii sprchy a WC. Je to štrková pláž s drobným zrnitým červeným štrkom s miernym klesaním do mora. Piesočnatú Plage du Débarquement vzdialenú 1,5km je možné využiť na rôzne vodné športy. 2km od strediska smerom na pláž Dramont sa nachádzajú 2 jazerá.

Poloha
Stredisko Cap Esterel (Pierre et Vacances) sa nachádza v srdci 210 árov panenskej prírody a záhrad s výhľadom na záliv Agay. Rozpoložené je vedľa lesa hory Esterel, neďaleko miestnych malých provensálskych obchodov, butikov a reštaurácií. Zamerané je na aktívnu dovolenku, preto ponúka veľa rôznorodých aktivít.

Ubytovanie
Všetky apartmány sú klimatizované, vybavené kúpeľňou, WC, kuchynským kútom ( štvorplatnička, chladnička, minipec, umývačka riadu a el.kávovar), TV (6 kanálov francúzskych, 6 zahraničných), terasou alebo balkónom so záhradným nábytkom. Za príplatok možnosť rezervácie apartmánu s výhľadom na more a/alebo luxusnejším vybavením.
Štúdio 4/5 osôb, 24-28m². Obývacia izba 2 pohovky, predizba poschodová posteľ.
Apartmán 4/5 osôb, 28-30m². Obývacia izba 2 pohovky + prístelka, druhá izba manželská posteľ.
Apartmán 6/7 osôb, 37-42m². Obývacia izba 2 pohovky + prístelka, druhá izba manželská posteľ, predizba poschodová posteľ.

Zľavy
15% pre vybrané termíny podľa aktuálnej ponuky rezidencie.

Služby zahrnuté v cene
prenájom apartmánu na 7 nocí, infraštruktúra, energie (voda a elektrika), TV, posteľná bielizeň, príslušenstvo do kúpeľne, 2 utierky do kuchyne, sada prípravkov na čistenie a umývanie, jedno upratanie na konci pobytu (riady musia byť umyté a na mieste, čistý smetný kôš).

Služby nezahrnuté v cene, platené na mieste
- pobytová taxa
- kaucia 200€, šek alebo zablokovanie tejto sumy na kreditnej karte, ktorá bude vrátená v deň ukončenia pobytu po odovzdaní ubytovacieho zariadenia

Príchod/odchod: sobota príchod po 17:00, odchod do 10:00.
Aktualizácia:12.12.2013 10:49


0.2 km

0.7 km

2 km

4 km

61 km

Ceny
termín oddni/nocinást. deňapart. 6/7apart. 4/5studio 4/5
15.11.2014