Vyhľadávanie
Text:
BretónskoAuvergneBurgundskoAkvitánskoAlsaskoCentreChampagne-ArdenneDolná NormandiaFranche-ComtéHorná NormandiaÎle-de-FranceKorzikaLanguedoc-RoussillonLimuzínskoLotrinskoMidi-PyrénéesNord-Pas-de-CalaisPays-de-la-LoirePikardiaPoitou-CharentesProvensálsko-Alpy-Azúrové pobrežieRhône-Alpes
Hory101 Provance, Corse1
Mesto1 Sud-Ouest3
More203 Val de Loire1
Vidiek28 Hist. mesto7
Juhovýchod8 Monument18
Juhozápad7 Múzeum18
Severovýchod14 UNESCO31
Severozápad6 Zámok33
Bergerac1 Zaujímavosť47
Alsace1 Degustácia19
Beaujolais1 Morský park2
Bordeaux14 Nákupy3
Bourgogne2 Vrch-vyhliadka9
Côtes du Rhône8 Zábavný park10
Languedoc, Roussillon2 Spolu599

Belle Dune: stredisko Belle Dune

Kategória:Apartmány > More
Región:Pikardia
Lokalita:Abbeville
Zájazdy:
Popis:Vďaka neustálej kombinácii farieb mora a oblohy (šedivej a modrej) je táto oblasť známa ako Opálové pobrežie. Už viac ako sto rokov priťahuje toto pobrežie milovníkov mora a pláži.

Pláže
Z dvoch verejných pláži je bližšie k stredisku Fort Mahon Plage - široká, piesočnatá, veľmi príjemná. Hodí sa na plávanie, ale predovšetkým na športovanie.

Poloha
Stredisko Belle Dune (Pierre et Vacances) sa rozprestiera vo veľmi príjemnom prostredí pobrežných jazier na skok od pobrežia Atlantiku. Je to stredisko špecializované na aktívny odpočinok ako pre deti, tak aj pre dospelých.

Ubytovanie
Všetky apartmány sú vybavené kúpeľňou, oddeleným WC (s výnimkou štúdia), kuchynským kútom (štvorplatnička, chladnička, el.pec, umývačka riadu a el.kávovar), TV (6 fr.kanálov a 3 zahraničné), balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom. Za príplatok možnosť rezervácie vily s pekným výhľadom na jazero a s vybavením vyššej triedy.
Štúdio 4 osoby, približne 28m². Obývacia izba 2 pohovky, predizba poschodová posteľ.
Apartmán 4 osoby, približne 35m². Obývacia izba 2 pohovky, druhá izba manželská posteľ.
Apartmán 6 osôb, približne 54-64m². Na prízemí: obývacia izba 2 pohovky. Na poschodí: jedna izba manželská posteľ, druhá izba 2 postele, kúpelňa navyše.
Vila 6 osôb, približne 43m². Na prízemí: obývacia izba pohovka + prístelka. Na poschodí: jedna izba manželská posteľ, druhá izba 2 postele.
Vila 8 osôb, približne 51m². Na prízemí: obývacia izba pohovka + prístelka. Na poschodí: jedna izba manželská posteľ, druhá izba 2 postele, tretia izba poschodová posteľ, kúpelňa navyše.

Zľavy
15% pre vybrané termíny podľa aktuálnej ponuky rezidencie.

Služby zahrnuté v cene
prenájom apartmánu na 7 nocí, infraštruktúra, energie (voda a elektrika), TV, posteľná bielizeň, príslušenstvo do kúpeľne, 2 utierky do kuchyne, sada prípravkov na čistenie a umývanie, jedno upratanie na konci pobytu (riady musia byť umyté a na mieste, čistý smetný kôš).

Služby nezahrnuté v cene, platené na mieste:
- pobytová taxa
- kaucia 200,-Eur: hotovosť, šek alebo zablokovanie požadovanej sumy na kreditnej karte, ktorá bude vrátená v deň ukončenia pobytu po odovzdaní ubytovacieho zariadenia

Príchod/odchod: sobota príchod po 17:00, odchod do 10:00.
Aktualizácia:10.12.2013 10:04


8 km

8 km

127 km

Ceny
termín oddni/nocinást. deňvila 8vila 6apart. 6apart. 4studio 4
15.11.2014