Vyhľadávanie
Text:
BretónskoAuvergneBurgundskoAkvitánskoAlsaskoCentreChampagne-ArdenneDolná NormandiaFranche-ComtéHorná NormandiaÎle-de-FranceKorzikaLanguedoc-RoussillonLimuzínskoLotrinskoMidi-PyrénéesNord-Pas-de-CalaisPays-de-la-LoirePikardiaPoitou-CharentesProvensálsko-Alpy-Azúrové pobrežieRhône-Alpes
Hory101 Múzeum18
Mesto1 UNESCO31
More203 Zámok33
Vidiek28 Zaujímavosť46
Juhovýchod8 Degustácia19
Juhozápad7 Kabaret1
Severovýchod14 Morský park2
Severozápad6 Nákupy3
Hotel *1 Vrch-vyhliadka9
Hist. mesto7 Zábavný park10
Monument18 Spolu566

Le Touquet-Paris-Plage: rezidencia Les Jardins de la Côte d´Opale

Kategória:Apartmány > More
Región:Nord-Pas-de-Calais
Lokalita:Le Touquet-Paris-Plage
Zájazdy:
Popis:Vďaka neustálej kombinácii farieb mora a oblohy (šedivej a modrej) je táto oblasť známa ako Opálové pobrežie. Už viac ako sto rokov priťahuje toto pobrežie milovníkov mora a pláži.

Pláže
Z dvoch verejných pláži je bohatšia na služby Plage du Touquet - široká, piesočnatá, veľmi príjemná. Hodí sa na plávanie, ale predovšetkým na športovanie. Služby: prvá pomoc, bar, reštaurácia, WC, sprchy, vodné športy, plážové športy, detský klub, povolené vodiť domáce zvieratá. Obidve pláže sú vzdialené cca 2km od rezidencie.

Poloha
Rezidenciu Les Jardins de la Côte d´Opale (Pierre et Vacances)tvorí pokruhová budova okolo bazéna. Väčšina apartmánov má lódžiu alebo terasu. Bazén je krytý s vyhrievanou vodou.

Ubytovanie
Všetky apartmány a štúdia sú vybavené kúpeľňou, WC, kuchynským kútom (dvoj až štvorplatnička, chladnička, rúra na pečenie, umývačka riadu a el.kávovar), TV, loggiou alebo terasou.
Apartmán 3/4 osoby. Obývacia izba pohovka 2 osoby, malá izba 2 pohovky-dvojičky.
Apartmán 4/5 osôb. Obývacia izba 2 pohovky + prístelka. Druhá izba manželská posteľ.
Apartmán 6/7 osôb. Obývacia izba 2 pohovky + prístelka. Druhá izba manželská posteľ. Predizba poschodová posteľ.

Zľavy
15% podľa aktuálnej ponuky rezidencie.

Služby zahrnuté v cene
prenájom apartmánu na 7 nocí, infraštruktúra, energie (voda a elektrika), TV, posteľná bielizeň, príslušenstvo do kúpeľne, 2 utierky do kuchyne, sada prípravkov na čistenie a umývanie, jedno upratanie na konci pobytu (riady musia byť umyté a na mieste, čistý smetný kôš).

Služby nezahrnuté v cene, platené na mieste
- pobytová taxa
- kaucia 200€: hotovosť, šek alebo zablokovanie požadovanej sumy na kreditnej karte, ktorá bude vrátená v deň ukončenia pobytu po odovzdaní ubytovacieho zariadenia

Príchod/odchod: sobota príchod po 17:00, odchod do 10:00.
Aktualizácia:17.12.2013 07:40


2 km

2 km

2 km

4 km

5 km

Ceny
termín oddni/nocinást. deňapart. 6/7apart. 4/5apart. 3/4
15.11.2014