Vyhľadávanie
Text:
BretónskoAuvergneBurgundskoAkvitánskoAlsaskoCentreChampagne-ArdenneDolná NormandiaFranche-ComtéHorná NormandiaÎle-de-FranceKorzikaLanguedoc-RoussillonLimuzínskoLotrinskoMidi-PyrénéesNord-Pas-de-CalaisPays-de-la-LoirePikardiaPoitou-CharentesProvensálsko-Alpy-Azúrové pobrežieRhône-Alpes
Hory101 Múzeum18
Mesto1 UNESCO30
More203 Zámok33
Vidiek28 Zaujímavosť46
Juhovýchod8 Degustácia19
Juhozápad7 Kabaret1
Severovýchod14 Morský park2
Severozápad6 Nákupy3
Hotel *1 Vrch-vyhliadka9
Hist. mesto7 Zábavný park10
Monument18 Spolu565

Cannes: rezidencia Cannes Villa Francia

Kategória:Apartmány > More
Región:Provensálsko-Alpy-Azúrové pobrežie
Lokalita:Cannes
Zájazdy:
Popis:Cannes patrí medzi najkrajšie mestá na Azúrovom pobreží. Prekvitá predovšetkým vďaka peniazom tých bohatších, ktorí ich tu utrácajú v drahých hoteloch, luxusných reštauráciách, v predajniach módnych značiek a tiež na jachtách o rozmeroch zaoceánskych plavidiel. Cannes je známe rôznymi kultúrnymi podujatiami a festivalmi, z ktorých najznámejší je filmový festival. Koná sa v polovičke mája a vtedy sa počet obyvateľov mesta strojnásobí.

Pláže
Je tu 18 verejných pláži, zoskupených hneď za sebou. Vo vzdialenosti menej ako 1 kilometer od rezidencie sa nachádza piesočnatá pláž Plage des Sports (Midi). Táto pláž, ako aj okolité pláže, je pokrytá jemným pieskom, vhodná na kúpanie sa detí.

Poloha
Rezidencia Cannes Villa Francia (Pierre et Vacances) sa nachádza za cestou tiahnucej sa pozdĺž pobrežia, viac do kopca, pri výjazde z Cannes smerom na Mandeleiu-la-Napoule. V blízkosti je golfové ihrisko, kde je možnosť sa zdokonaliť v tomto športe.

Ubytovanie
Všetky typy ubytovania sú vybavené kuchyňou (štvorplatnička, chladnička, minirúra, umývačka riadu, elektrický kávovar), kúpeľňou, oddelené WC (okrem štúdia), telefónom (za príplatok), TV (19 kanálov, z toho 6 zahraničných), balkónom alebo terasou.
Za príplatok možnosť rezervácie apartmánu v budove pri bazéne a/alebo s klimatizáciou a/alebo s väčšou rozlohou.
Štúdio 4/5 osoby, 23-28m². Obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, predsieň s 1 prístelkou.
Apartmán 4/5 osôb, 28-37m². Obývacia izba 1 pohovka, ďalšia izba manželská posteľ, ďalšia izba alebo predsieň poschodová posteľ alebo obývacia izba 2 pohovky + prístelka, ďalšia izba manželská posteľ.
Apartmán 6/7 osôb, 35m². Obývacia izba 2 pohovky + 1 prístelka, druhá izba manželská posteľ, ďalšia izba alebo predsieň poschodová posteľ (apartmán môže byť rozmiestnený na dvoch poschodiach).

Zľavy
15% pre vybrané termíny podľa aktuálnej ponuky rezidencie.

Služby zahrnuté v cene
prenájom apartmánu na 7 nocí, infraštruktúra, energie (voda a elektrika), TV, posteľná bielizeň, príslušenstvo do kúpeľne, 2 utierky do kuchyne, sada prípravkov na čistenie a umývanie, jedno upratanie na konci pobytu (riady musia byť umyté a na mieste, čistý smetný kôš).

Služby nezahrnuté v cene, platené na mieste
- pobytová taxa
- kaucia 200€, šek alebo zablokovanie tejto sumy na kreditnej karte, ktorá bude vrátená v deň ukončenia pobytu po odovzdaní ubytovacieho zariadenia

Príchod/odchod: sobota príchod po 17:00, odchod do 10:00.
Aktualizácia:12.12.2013 09:22


0.4 km

0.5 km

0.8 km

1.5 km

2 km

2 km

2 km

5 km

35 km

Ceny
termín oddni/nocinást. deňapart. 6/7apart. 4/5studio 4/5
15.11.2014